Офтальмологія

НІЧНІ ЛІНЗИ
кастомізовані
ортокератологічні
лінзи
— Paragon
— MoonLens
— Preсilens DRL (індивідуально створена лінза за параметрами рогівки пацієнта)

Рефракційна терапія за допомогою Paragon CRT:

  • Без окулярів
  • Без денних контактних лінз
  • Без операції

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, понад 25% європейського населення страждають на короткозорість, з них 40% - школярі. Корекція окулярами і м'якими контактними лінзами не відповідає вимогам сучасного динамічного життя, особливо в дітей і підлітків, створює безліч незручностей і обмежень як під час занять спортом, так і в повсякденному житті, а також не зупиняє розвиток короткозорості.


Paragon CRT 100
Рефракційна терапія, або ортокератологія, має вже більш ніж 40-річну історію, коли вперше почали застосовувати лінзи спеціальної форми для тимчасової зміни заломлювальної сили рогівки. Новий напрямок рефракційної терапії - нічна рефракційна терапія - отримав своє офіційне визнання 2002 року.
Paragon CRT - це спеціально розроблені терапевтичні контактні лінзи, які м'яко і тимчасово змінюють кривизну поверхні рогівки, поки Ви спите. Ефект, отриманий у результаті рефракційної терапії, коли Ви знімаєте лінзу, нагадує результат лазерної корекції - сплощення центральної частини рогівки, а відтак - ослаблення заломлювальної сили.

Чим зумовлена дія лінз?
Лінзи мають дві різні за дією поверхні. Зовнішня поверхня - оптична - активно заломлює світло (як звичайні лінзи) і дає можливість отримати в них 100% зір. Внутрішня має складну поверхню, яка активно впливає на поверхневий шар рогівки і змушує покривні клітини рогівки дозовано мігрувати від центру до периферії. Клітини, залишаючись живими, займають нові місця. При цьому заломлювальна сила рогівки змінюється на точно необхідну величину. Коли пацієнт знімає лінзу, ефект зберігається до 48 годин, зображення фокусується на сітківці, і людина добре бачить.

Кому підходять нічні лінзи Paragon CRT-100?
Лінзи Paragon CRT-100 призначені для корекції короткозорості з астигматизмом до - 7,0 діоптрій, далекозорості до + 3,0 діоптрій.
Вони підходять для людей різного віку і можуть застосовуватися у дітей, починаючи з 6-річного віку.
Рефракційна терапія підходить тим, хто через професійні умови (пил, перепади температури, підвищена вологість або сухість) не може користуватися окулярами й денними контактними лінзами.
Це може бути чудовим рішенням для тих, у кого з якихось причин є нестерпність м'яких контактних лінз (алергічна реакція, кисневе голодування рогівки, вростання судин у рогівку, виражене зниження чутливості рогівки).
Рефракційна терапія підходить і для тих, кому не може бути зроблена лазерна корекція зору через занадто тонку рогівку, а також для тих, хто боїться робити лазерну, і для тих, хто не хоче робити лазерну корекцію зору.
Рефракційна терапія може дуже допомогти короткозорим дітям.
По-перше, дітям і підліткам не можна робити рефракційні хірургічні операції до 21 року.
По-друге, світовий досвід застосування рефракційної терапії показав, що порівняно з

дітьми, які застосовують корекцію окулярами або денними контактними лінзами, у дітей і підлітків, які застосовують метод рефракційної терапії, прогресування короткозорості сповільнюється, а в 72,2% випадків вдається повністю зупинити розвиток короткозорості.
По-третє, рефракційна терапія позбавляє всіх обмежень під час неспання, пов'язаних із носінням окулярів і звичайних контактних лінз. Можна бігати, стрибати, плавати, терти очі тощо.
По-четверте, користування нічними лінзами дає змогу зняти психологічні проблеми дітей, пов'язані з носінням окулярів.
Річ у тім, що під час носіння окулярів м'язовий апарат ока дитини розвивається не фізіологічно. М'язи, що відповідають за фокусування ока, зазвичай слабші, ніж у здоровому оці. Використання окулярної корекції не дає можливості розвиватися і тренуватися м'язам у повному обсязі, короткозорість продовжує зростати. До теперішнього часу для того, щоб зупинити розвиток короткозорості застосовували різні методики апаратного розвитку м'язів (міостимуляція, електрофорез, магнітотерапія).
Однак, ці процедури, що займали багато часу в дітей, прив'язуючи їх до лікарні, не вирішували кардинально проблему. Адже вийшовши зі стін лікарні та припинивши вправи на приладах, дитина та її очі потрапляли в ті самі несприятливі умови зорових навантажень. Під час застосування рефракційної терапії око дитини стає віртуально нормальним і протягом дня несе правильні, фізіологічні навантаження та розвиває м'язовий апарат ока, перешкоджаючи тим самим подальшому розвитку короткозорості.
Таким чином, дитина активно та повноцінно живе з гарним зором і водночас протягом усього дня тренує свої очі!

Протипоказання:
  • Гострі запальні захворювання очей
  • Захворювання рогівки
  • Системні захворювання сполучної тканини
  • Анатомічні дефекти повік
Ортокератологія - лінзи нічного носіння
Річний курс Paragon (лінзи на 2 ока)
від 15280 ₴
Річний курс Paragon CRT (лінзи на 2 ока)
від 16000 ₴
Річний курс Paragon Dual Axis (лінзи на 2 ока)
від 17500 ₴
Річний курс Paragon (1 лінза)
від 9000 ₴
Річний курс MoonLens на 2 ока
(стандартний набір)

від 16500 ₴
Річний курс MoonLens на 2 ока
(замовні лінзи)
від 17200 ₴
Річний курс MoonLens Toric на 2 ока
(стандартний набір або замовні лінзи)
від 18000 ₴
Precilens DRL - корекція короткозорості до -7.0 з астигматизмом, далекозорості до +4.0 та пресбіопії
Пара лінз з гарантованою заміною лінзи
від 31500 ₴

СКЛЕРАЛЬНІ ЛІНЗИ:


Склеральними називають лінзи, діаметр яких набагато більший, ніж у звичайних контактних лінз. Головна особливість таких лінз полягає в тому, що під час розміщення в оці вони спираються на склеру, а не на рогівку. Залежно від величини діаметра розрізняють кілька видів склеральних лінз:
  • Корнеосклеральні, діаметр яких становить від 12,9 до 13,5 мм
  • Напівсклеральні з діаметром від 13,6 до 14,9 ММ
  • Мінісклеральні, діаметр від 15,0 до 18,0 мм
  • Повні склеральні з діаметром від 18,1 до 24,0 мм.
Виготовляються склеральні лінзи з еластичного високогазопроникного матеріалу, носити їх можна безперервно протягом кількох днів, не знімаючи, без ризику для здоров'я очей. Більший діаметр дає склеральним лінзам серйозні переваги порівняно зі звичайними контактними лінзами. Ось деякі з них:

  • Склеральні лінзи не торкаються рогівки, найбільш чутливої частини ока, тому можуть бути використані в разі нестерпності звичайних контактних лінз маленького діаметра
  • Завдяки особливостям конструкції склеральні лінзи добре пропускають кисень, - око "дихає", це дає змогу мінімізувати ризик набряків рогівки
  • Склеральні лінзи мають більш опуклу форму, ніж звичайні контактні лінзи - простір між рогівкою і лінзою заповнюється штучною сльозою, це також знижує ризик шкідливого впливу на рогівку
  • Склеральні лінзи надійно фіксуються верхньою і нижньою повіками, тому, на відміну від рогівкових, рідше зміщуються і не створюють ефекту змазування зображення під час кліпання.

За яких проблем із зором використовують склеральні лінзи?

Склеральні лінзи мають відмінні оптичні характеристики, за допомогою цих лінз проводять корекцію зору в разі короткозорості, далекозорості (зокрема вікової), астигматизму.

Виходячи з переваг конструкції, використання склеральних лінз може бути показано за таких захворювань органів зору:

  • Синдром сухого ока
  • Нейтрофічний кератит
  • Ускладнення після трансплантації рогівки
  • Дистрофія рогівки
  • Кератоконус
  • Аніридія
  • Синдром Стівена-Джонсона
  • Мікрофтальмія та ін.
Склеральні лінзи
One fit med
З гарантованою заміною


від 14200 ₴

Склеральні лінзи
zen lens
З гарантованою заміною


від 16200 ₴

КАСТОМІЗОВАНІ ЛІНЗИ SOFTLEX:


Останніми роками (близько 5 років) у світі почали застосовувати й м'які контактні лінзи, що мають ефект контролю міопії. Ізраїльська компанія Soflex розробила м'які лінзи для контролю міопії MiOpia, які підходять для корекції будь-яких ступенів короткозорості та астигматизму. Ці лінзи зараз доступні та в Україні.
Лінзи сім'ї MiOpia для контролю короткозорості мають унікальний мультифокальний дизайн із центром для дальньої дистанції, виготовляються із силікон-гідрогелевого матеріалу, забезпечують здоров'я та комфорт носіння.
Силікон-гідрогелеві лінзи планової заміни рекомендовані для 3 місяців носіння. Лінзи мають широкий діапазон параметрів для точної та комфортної посадки з урахуванням індивідуального радіуса та діаметра рогівки, що дуже важливо при призначенні контактних лінз для дітей.
Лінзи MiOpia для контролю міопії збільшують глибину фокуса, що дає змогу зменшити навантаження акомодації та її вплив на прогресування короткозорості. 3а рахунок зменшення периферичного гіперметропічного дефокусу, лінзи MiOpia уповільнюють ріст ока і прогресування міопії. Ефективність використання контактних лінз MiOpia для гальмування прогресування міопії вже доведено клінічними дослідженнями.
Лінзи MiOpia можуть бути альтернативою ортокератології для пацієнтів, які упереджено ставляться до жорстких контактних лінз. Також ці лінзи є вибором для високої міопії, або при складному міопічному астигматизмі, де ортокератологія не може впоратися. Лінзи MiOpia дають змогу коригувати короткозорість до -15,0 Д і астигматизм до -6,0 Д.
Кастомізовані лінзи MiOpia виробляють у широкому діапазоні діаметрів і базової кривини, тому вони є суто індивідуальними й ідеально підходять для підлітків.
Лінзи MiOpia зручні у використанні, легко сприймаються маленькими пацієнтами та їхніми батьками та можуть бути підібрані не тільки в спеціалізованих клініках, а й в оптиці.

М'ЯКІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ AIR OPTIX:


М'які контактні лінзи AIR OPTIX:
мають спеціальну обробку поверхні, яка захищає лінзи від забруднень, і високий коефіцієнт киснепроникності.

Контактні лінзи щоденної заміни Dailies:


Контактні лінзи щоденної заміни для періодичного користування Dailies: можна використовувати в ситуаціях, коли потрібно вибрати лінзи, які не потребують очищення, або просто застосовувати щодня - нові.
ПЕРВИнНА діагностика
— Перевірка гостроти зору для далечини та для близькості, оцінка бінокулярних функцій
— Авторефрактокератометрія
— Топограма рогівки за необхідності
— Вимірювання внутрішньоочного тиску
— Огляд очного дна з широкою і вузькою зіницею

900 ₴

ПЕРВИННА ДІАГНОСТИКА В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДИТЬСЯ НА ОБЛАДНАННІ

ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИХ МАРОК: HUVITZ І TOMEY

КАСТОМІЗОВАНІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ Soflex
— Різні види аметропій різного ступеня
— Корекція астигматизму
— Пресбіопії
— Косметичні контактні лінзи

від 5100 ₴

За одну лінзу,
з гарантованою заміною
MioPia: лінзи для контролю міопії
від 6000 ₴
За одну лінзу,
з гарантованою заміною

ЦІНИ ВКАЗАНІ З УРАХУВАННЯМ КУРСУ ДОЛАРА ТА ЄВРО

Важливі поради з догляду за лінзами:


Як доглядати за лінзами, щоб догляд був і простим, і ефективним? Ось кілька корисних порад:
  • Перед тим як зняти, надіти або очистити лінзи, обов'язково помийте руки, щоб позбутися мікроорганізмів, які можуть потрапити на поверхню контактних лінз. Краще використовувати при цьому рідке мило з антибактеріальними властивостями. Витирати руки потрібно сухим рушником із тканини без ворсу, щоб на поверхню лінз не потрапили ворсинки. Альтернативний варіант - одноразовий паперовий рушник.
  • Лінзи планової заміни необхідно очищати відразу після того, як ви їх зняли.
  • Для зберігання лінз потрібно використовувати спеціальний контейнер, який необхідно регулярно промивати і заповнювати свіжим дезінфекційним або багатофункціональним розчином. Приблизно раз на місяць розчин слід міняти на новий.
  • Одягати лінзи слід тільки після того, як вони проведуть кілька годин у дезінфекційному розчині. Як правило, термін дезінфекції становить 4 години, але конкретний час залежить від того, якими лінзами ви користуєтеся, і від характеристик розчину. Цю інформацію ви знайдете в інструкції, також її можна уточнити в офтальмолога.
  • Ні лінзи, ні контейнер у жодному разі не можна промивати водою, особливо проточною. У ній є різні домішки та мікроорганізми, які можуть забруднити лінзу або пошкодити її поверхню, тому ви ризикуєте травмувати око або спровокувати його запальне захворювання. використовуйте для очищення та дезінфекції лише спеціальні розчини, які для цього призначені.

Рекомендації з очищення контейнера:

Цікавлячись рекомендаціями щодо догляду за лінзами, не варто забувати про необхідність догляду за контейнером
Періодично виконуйте таку процедуру:
  • вилийте старий розчин
  • промийте контейнер новим розчином, при цьому приділяйте увагу важкодоступним місцям - саме в них насамперед накопичуються пил і смітинки
  • залиште ємність сушитися, при цьому переверніть її дном догори і поставте на паперову серветку.
Можна використовувати одночасно кілька контейнерів. Наприклад, поки в одному ви зберігаєте лінзи, інший сушиться, ще один лежить про запас.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Введіть Ваші дані й ми передзвонимо!